Nam wszystkim z czasem otoczenie, w którym przebywamy „opatrzy się” i poczujemy w końcu nadchodzącą potrzebę zmiany dekoracji. Wielu nie może sobie pozwolić na całkowity remont sypialni od zera i szukają zabawnych, niedrogich aktualizacji, aby urozmaicić wystrój sypialni. Oto kilka niedrogich, prostych rozwiązań dla tych, którzy potrzebują niewielkiej zmiany.

Zmień swoją dotychczasową zasłonę

Jest tak wiele wspaniałych wzorów i kolorów, że jest to łatwa i skuteczna zmiana. Gotowe do powieszenia rolety i zasłony są dostępne w wielu sklepach z dużymi pudełkami i są dostępne w świetnych tkaninach, kolorach, wzorach i niewiarygodnie przystępnej cenie.

Kup nowe lampy lub abażury

To także świetna i niedroga zamiana. Oczywiście jest kilka lamp, które są szalenie drogie, ale jest też wiele naprawdę niedrogich opcji, które znajdziesz także w marketach. Tak wiele świetnych sklepów oferuje kolorowe podstawy lamp, kolorowe abażury i abażury z wzorami. Te akcenty zrobią różnicę, nawet jeśli mogą wydawać się minimalne. Nowa lampa lub abażur odświeży przestrzeń.

Nowe rzucane poduszki i koce

Dodaj wzór. Zmień istniejący schemat kolorów. Zrób jedno i drugie. Istnieje mnóstwo opcji na wspaniałe poduszki do rzucania, które będą mile widzianym dodatkiem do Twojego istniejącego wystroju. Pamiętaj, że odświeżamy przestrzeń i jest to prawdopodobnie najtańszy sposób, aby to zrobić. I nie bój się mieszać kolorów i wzorów. Najłatwiejszym sposobem jest wybranie jednego wspólnego elementu. Może wszystkie mają ten sam wzór, ale są w różnych kolorach lub mają ten sam kolor, ale mają różne wzory. Kombinacje są nieograniczone.

Pomaluj akcentującą ścianę

Oczywiście nowe malowanie jest również wspaniałą opcją, ale w zależności od wielkości pokoju może to wzrosnąć do setek. Malowanie jednej ściany może ożywić pomieszczenie i nie jest zbyt drogie. Najprawdopodobniej można to zrobić za pomocą jednej puszki farby i będzie to ogromna różnica. Możesz zdecydować się na odważną i drastyczną zmianę, może pomalować kilka pasków we wzór na ścianie lub może wybrać odcień, który jest odrobinę ciemniejszy niż dotychczasowy kolor. Tak czy inaczej, zmiana to zmiana. Będzie inny niż to, czym się obecnie nudzisz i to właśnie próbujemy osiągnąć, prawda?

Nowa kołdra lub poszewka na kołdrę

To łatwa zmiana. Kosztuje to naprawdę niewiele, jeśli to jest to, do czego dążysz, a łóżko jest zwykle głównym punktem w pokoju. Trudno będzie nie zauważyć nowiutkiej pościeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.